icon

Firefox

81.1.0-rc.1 için
Android

4.6

111

Gelmiş geçmiş en güçlü Firefox artık Android'de

6.8M

Bu uygulamayı oyla

All ages

Firefox, Google Chorome ile birlikte mevcut tarayıcıların en önemlilerinden biri, artık Android cihazlarda. Sayısız özelliği ve faydaları telefonun ya da tabletin için mevcut yazıcı olarak Firefox'u düşünmen için yeterli.

Uygulamanın ilk ilgi çeken özelliği tarama geçmişini, şifreleri, yer imlerini ve hatta bilgisayarında olan sekmeleri açmana izin vermesi, hem de sadece Android'inde yapacağın bir kaç hareketle. Giriş yapabilmek için doğal olarak bilgisayarının tarayıcısıyla eş zamanlaman gerekir.

İkinci özelliği, bilgisayar versiyonunda olduğu gibi, Firefox Browser for Android'in de bir çok ayar seçeneğinin bulunmasıdır. Farklı eklentiler ekleyebilir, genel görünümü değiştirebilir, ve kişiselleştirebilirsin.

Bahsetmeye değer üçüncü özelliği ise klavyedeki kısayol uyarlamasının dokunmatik ekrana taşınması. Örneğin, sadece cihazı sallayarak bir websitesini favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Firefox Browser for Android mükemmel bir tarayıcıdır. İstediğin her şeye sahiptir: hızlıdır, mükemmel fonksiyonel sekme sistemine ve bir çok düzenleme seçeneğine sahiptir, ayrıca güvenliğini her zaman dikkate alır.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da üzerini gerektirir.

X